امروز دوشنبه, 12 خرداد 1399 مصادف با 9 شوال 1441 هجری قمری برابر با Monday, 01 June 2020

برای عضویت در انجمن، ثبت نام و شرکت در کارگاه ها و کنفرانس های سالانه می بایست ابتدا عضو سایت شوید. 

در صورتی که تاکنون در سایت انجمن عضو نشده اید ابتدا از طریق لینک (عضویت در سایت انجمن) فرم عضویت سایت را تکمیل نمایید.

پس از عضویت در سایت انجمن و تکمیل فرآیند عضویت (فعالسازی حساب کاربری از طریق ایمیل) و یا در صورتی که قبلا در سایت عضو شده بوده اید با ورود به حساب کاربری خود از طریق لینک (ورود اعضا) منوی کاربری ویژه شما در منوی بالایی سایت ظاهر خواهد شد.

با انتخاب منوی کاربری و کلیک بر روی گزینه درخواست عضویت در انجمن یا از طریق لینک (درخواست عضویت در انجمن) نسبت به تکمیل و ارسال فرم درخواست عضویت و اپلود مدارک اسکن شده کارت ملی و شناسنامه اقدام نمایید.

پس از ارسال موفقیت آمیز فرم  و مدارک درخواست عضویت اطلاعات ارسال شده توسط شما توسط اپراتور بررسی و درصورت عدم وجود ایراد وضعیت عضویت شما از حالت "منتظر بررسی" به حالت "تأیید شده" تبدیل خواهد شد.

در نظر داشته باشید تغییرات وضعیت درخواست عضویت شما از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

در این مرحله شما می توانید با مراجعه مجدد به منوی کاربری و کلیک بر روی گزینه درخواست عضویت در انجمن یا از طریق کلیک بر لینک (درخواست عضویت در انجمن) اطلاعات پرداخت را مشاهده و نسبت به پرداخت و فعالسازی درخواست عضویت خود اقدام نمایید.

 

نکته : پس از تأیید درخواست عضویت شما و پرداخت حق عضویت مربوطه توسط شما از این پس می توانید اطلاعات مربوط به زمان اعتبار دوره عضویت، عملیات تمدید مجدد عضویت و پرداخت حق عضویت را از طریق منوی کاربری و کلیک بر روی گزینه درخواست عضویت در انجمن یا از طریق کلیک بر لینک (درخواست عضویت در انجمن) پیگیری نمایید.

ورود اعضا

logo-samandehi

مشاهیر هسته ای ایران و جهان

 • شهید داریوش رضایی نژاد

  شهید داریوش رضایی نژاد

 • شهید دکتر مجید شهریاری

  شهید دکتر مجید شهریاری

 • شهید دکتر مسعود علیمحمدی

  شهید دکتر مسعود علیمحمدی

 • 1
 • 2
 • 3